O mnie / kontakt


O mnie: 
Jestem absolwentką kulturoznawstwa oraz dziennikarstwa i komunikacji społecznej na specjalizacji reklama, promocja, rzecznictwo prasowe. Na co dzień zajmuję się promocją swojego regionu. Redaguję także teksty dla portalu Gavran oraz piszę dla Książki Moja Miłość. Zależy mi na rozwoju umiejętności pisania, a także czerpaniu jak największej przyjemności z czytania. Wspaniałych książek na świecie jest cała masa, nigdy nie przeczytam ich wszystkich, ale zawsze mogę próbować! Blog powstał z pasji i niepowstrzymanego pragnienia dzielenia się z kimś swoimi przemyśleniami. Nie mam ulubionych gatunków, wartości doszukuję się w każdej książce. W końcu wszystkie tworzone są dla nas, czytelników, w jakimś celu. I ja tutaj staram się go odnaleźć :)

Kontakt: patrikijaa@gmail.com

Bardzo dziękuję wszystkim odwiedzającym, którzy mają ochotę poświęcić mi chwilę uwagi.

UWAGA!
  1. Nie udostępniam swoich statystyk. 
  2. Wszystkie teksty zamieszczone na tym blogu są mojego autorstwa. Nie pozwalam na ich kopiowanie i wykorzystywanie bez mojej wcześniejszej zgody. Więc ZANIM zechcesz ją w jakiś sposób, w jakimś miejscu użyć, zapytaj mnie o zgodę.
  3. Bardzo chętnie nawiążę współpracę dotyczącą literatury, publikowania na blogu, facebooku itd. Pytania proszę kierować na maila: patrikijaa@gmail.com.